Opis nieruchomości
Atrakcyjnie zlokalizowany dom parterowy o powierzchni 190mkw położony jest w widokowym i zacisznym miejscu, niedaleko lasu w Kozach.
Budynek został wybudowany w 2007 roku, murowany z max, ocieplony styropianem, przygotowany pod naniesienie tynku
Dach kryty gontem, poddasze ocieplone.
Rozkład pomieszczeń:
- witrołap
- holl,
- kuchnia z aneksem jadalnym,
- salon z wyjściem na taras,
- pokój,
- pokój do wykończenia,
- łazienka z prysznicem,
- holl,
- pokój,
- garaż,
- kotłownia,
- WC
- Poddasze można zaadaptować.
Wnętrza zaaranżowane w indywidualnym stylu. Okna PCV dwuszybowe. Na podłogach panele i płytki, a na ścianach ozdobny kamień. Wnętrza wymagają częściowo wykończenia i odświeżenia.
Ogrzewanie CO gazowe, kominek.
Media wszystkie: prąd, siła, gaz, woda sieciowa i studnia, kanalizacja, światłowód.
Budynek posadowiony na przestronnej i atrakcyjnej działce 2300mkw.
Głownymi atutami ponad wszelką wątpliwość jest lokalizacja niedaleko terenów zielonych, lasó, widokowa ponad miejscowością. Drugim atutem jest bryła budynku , idealnego dla rodziny.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.