Rezerwacja !!!
Uroczo położony dom letniskowy/ rekreacyjny w Porąbce o powierzchni użytkowej około 70mkw jest fantastycznym miejscem do rekreacji, a nawet do całorocznego mieszkania.
Budynek pochodzi z lat osiemdziesiątych XX wieku, murowany. Dach kryty blacha, ocieplony. Stropy drewniane.
Rozkład pomieszczeń.
Na parterze: dwa pokoje, pomieszczenie gospodarcze, przedpokój. Z parteru wychodzi się schodami do kuchni , salonu z wyjściem na słoneczny taras, łazienka z WC, pomieszczenie gospodarcze ( hydrofornia).
Na poddaszu duży taras i dwa niewielkie pokoje.
Ogrzewanie kominek. Gaz w drodze umożliwia zrobienie ogrzewania centralnego gazowego.
Standard dobry wnętrz, do korzystania od razu. Reperacji i gruntowniejszej modernizacji wymaga taras.
Media: prąd, woda ze studni, szambo, gaz w drodze. Dojazd wygodny.
Budynek stoi na działce 876mkw ogrodzonej, ładnie zagospodarowanej.
Na uwagę zasługuje miejsce zaciszne tuz przy lesie i szlakach góskich.
Niedaleko jest Międzybrodzie i Góra Żar, Centrum Hotelowe Kocierz i wiele lokalnych atrakcji.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.